• Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
  • Afbeeldingen
Ref: 2312731
Kantoren Huur

La Sucrerie De Waterloo
Drève Richelle 159 - 1410 Waterloo

Beschikbare oppervlakte :
923.00 m²
From :
85.00 m²
Aurian VAN DER STRATEN
Contacteer mij
Kantoren Huur 2312731
Drève Richelle 159 - 1410 Waterloo
Aurian VAN DER STRATEN
U bent : *
Door dit vakje aan te kruisen, geef ik mijn toestemming om commerciële aanvragen of aanbiedingen voor goederen en diensten van BNP Paribas Real Estate te ontvangen.
Image CAPTCHA

BNP Paribas Real Estate Belgium NV, een naamloze vennootschap, Louizalaan 235, 1050 Brussel gebruikt cookies en andere methoden om informatie over u te verwerken (zoals identificatiegegevens, met inbegrip van uw contactgegevens) met het oog op de behandeling van de verzoeken die u ons via de website stuurt en in sommige gevallen voor marketingdoeleinden. Voor nadere informatie over hoe BNP Paribas Real Estate Belgium NV uw persoonsgegevens in deze context verwerkt en over uw rechten (met inbegrip van uw recht op toegang, correctie, bezwaar tegen verwerking voor marketingdoeleinden en uw recht om instructies te geven over hoe uw persoonsgegevens na uw overlijden zullen worden gebruikt, alsmede, in bepaalde omstandigheden, het recht om gegevens te wissen, de verwerking te beperken, gegevens over te dragen en het recht om bezwaar te maken tegen andere vormen van verwerking) en BNP Paribas Estate Real Belgium NV's verplichtingen op dit gebied, gelieve onze pagina Privacyverklaring te raadplegen, die beschikbaar is op https://data-privacy.realestate.bnpparibas/

Beschrijving

Dit zeer atypische kantoorgebouw is omgeven door groene ruimtes met zeer goede lichtinval, is volledig gerenoveerd en kan zeer gemakkelijk worden ingedeeld. La Sucrerie de Waterloo is een kantoorgebouw gelegen aan de Drève Richelle 159, een uitstekende locatie aan de rand van Waterloo, op een kruispunt en met goed zicht per auto vanaf de ring van Brussel (250 m). Aanwezigheid van snack / restaurant op site, met diverse lunchopties. 
Lees meer

Surface details

Floor Beschikbare oppervlakte Natuur
2 200.00 m² Kantoor
0 208.00 m² Winkelgebied
1 430.00 m² Kantoor
3 85.00 m² Kantoor
Natuur Beschikbare oppervlakte
Global 923.00 m²
Min. 85.00 m²
Referentievloer 1000.00 m²
Kantoor 715.00 m²

Voorgestelde aanbiedingen