• Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
    Photo
  • Afbeeldingen
Ref: 2420986
Kantoren Huur

Crepain Building
Bellevue 1-3 - 9050 Ledeberg

Beschikbare oppervlakte :
2004.00 m²
From :
263.00 m²
Matteo MOLLICA
+32 471 65 88 41
Contacteer mij
Kantoren Huur 2420986
Bellevue 1-3 - 9050 Ledeberg
Matteo MOLLICA
+32 471 65 88 41
U bent : *
Door dit vakje aan te kruisen, geef ik mijn toestemming om commerciële aanvragen of aanbiedingen voor goederen en diensten van BNP Paribas Real Estate te ontvangen.
Image CAPTCHA

BNP Paribas Real Estate Belgium NV, een naamloze vennootschap, Louizalaan 235, 1050 Brussel gebruikt cookies en andere methoden om informatie over u te verwerken (zoals identificatiegegevens, met inbegrip van uw contactgegevens) met het oog op de behandeling van de verzoeken die u ons via de website stuurt en in sommige gevallen voor marketingdoeleinden. Voor nadere informatie over hoe BNP Paribas Real Estate Belgium NV uw persoonsgegevens in deze context verwerkt en over uw rechten (met inbegrip van uw recht op toegang, correctie, bezwaar tegen verwerking voor marketingdoeleinden en uw recht om instructies te geven over hoe uw persoonsgegevens na uw overlijden zullen worden gebruikt, alsmede, in bepaalde omstandigheden, het recht om gegevens te wissen, de verwerking te beperken, gegevens over te dragen en het recht om bezwaar te maken tegen andere vormen van verwerking) en BNP Paribas Estate Real Belgium NV's verplichtingen op dit gebied, gelieve onze pagina Privacyverklaring te raadplegen, die beschikbaar is op https://data-privacy.realestate.bnpparibas/

Beschrijving

Het kantoorgebouw Crepain is gelegen aan Bellevue 1-3 in Ledeberg at the intersection of the E17 and E40 freeways near the city center of Ghent. Het pand is vlot bereikbaar met de wagen, het ligt vlakbij de belangrijkste invalswegen (E17, R40). Verder is het ook goed bereikbaar met het openbaar vervoer, er zijn verschillende bus- en tramhaltes in de nabije omgeving.De treinstations Gentbrugge & Gent-Dampoort zijn op korte afstand van het pand gelegen.
Lees meer

Surface details

Floor Beschikbare oppervlakte Natuur
0 1078.00 m² Kantoor
1 926.00 m² Kantoor
Natuur Beschikbare oppervlakte
Global 2004.00 m²
Min. 263.00 m²
Kantoor 2004.00 m²

Locatie en transport

Tram

450,00 m

Bus

450,00 m

Treinstation

Gand St Pierre

Voorgestelde aanbiedingen